KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9546026
nr 954 6026
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Blandteknik, Monica Lorentzon (f. 1940), signerad 1961, 61x43
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:44:39
8/4 17:38:53